Strict Standards: Only variables should be assigned by reference in /domains/laseroterapia.info/public_html/administracja_s/class/xajax/xajax_core/xajaxPluginManager.inc.php on line 286
Oferta : Laseroterapia
Ta strona używa COOKIES.
Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
flashm

Klinika TOL-MED oraz gabinet Coquette  to wyjątkowe miejsca, w których moĹźna zrelaksować się, odpocząć ale przede wszystkim cofnąć czas i ponownie cieszyć się z pięknego ciała i młodej skóry.

Klinika TOL-MED oraz gabinet Coquette powstały z myślą o Kobietach i Mężczyznach , którzy dążą do osiągnięcia wyznaczonego celu : młodego wyglądu, idealnej sylwetki  oraz  wymodelowanego ciała bez niedoskonałości.

Zespół lekarzy, kosmetologów oraz kosmetyczek wspólnie łączy siły aby zapewnić Państwu bezpieczeństwo, indywidualną poradę oraz odpowiednią pielęgnację .

Profesjonalny personel po wykonaniu dokładnego wywiadu zaopiekuję się Państwem i dobierze odpowiednie zabiegi a innowacyjne i wyselekcjonowane do naszych Gabinetów urządzenia sprawią, Ĺźe spełnią się Państwa marzenia .

Zapraszamy serdecznie do zapoznania się z naszą bogatą ofertą zabiegów kosmetologicznych, dermatologicznych oraz medycyny estetycznej.

ODWIEDĹš NAS – JUĹť CZAS ODKRYĆ TWOJE UKRYTE  PIĘKNO !!!

                                                  

 
Wstecz   W górę